Logowanie

Rejestracja

Dodawanie zawartości

...

Dodawanie zawartości

Autoryzyj się, aby móc skorzystać.

Dodawanie zawartości

Autoryzyj się, aby móc skorzystać.

Dodawanie zawartości

Autoryzyj się, aby móc skorzystać.

Dodawanie zawartości

Autoryzyj się, aby móc skorzystać.

Św. Jan Paweł II nawołuje z Nieba, domy modlitwy

Św Jan Paweł II nawołuje przez polskich mistyków z prośbą o otwieranie domów modlitwy pod jego wezwaniem, wystarczy się zapisać (adres do zapisania poniżej) i odmawiać wyznaczone modlitwy 3 razy w miesiącu tj: 2, 16 i 22 każdego miesiąca.

Taka jest jego prośba.

Na naszym kanale https://www.youtube.com/katolicy publikowane są nagrania i nauczania św Jana Pawła II oraz będą publikowane nagrania modlitw audiobook poświęconych domom modlitwy JP2.

Zbieramy również wszelkie treści, wykłady, homilie, kazania, konferencje św Jana Pawła II aby uruchomić radio internetowe JP2.

Uruchomiliśmy już dwa radia internetowe tj:

Radio Ku Bogu ( http://station.voscast.com/5dc04a672e266/ ) LINK DO APLIKACJI NA TELEFON ( https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.radiokubogu.radiointernetowekubogu&hl=pl )

oraz

Radio Biblia ( http://station.voscast.com/5dc452b219962/ ) LINK DO APLIKACJI NA TELEFON ( https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.radiobiblia.radioonline&hl=pl )

DOMY MODLITWY JP2

Jesteśmy "sługami nieużytecznymi", na drodze realizacji słów, jakie od wielu lat otrzymuje od Boga duchowo Alicja Maria Michalina od Apokalipsy z naszego Ruchu.

Idea Domów Modlitwy św. Jana Pawła II" zrodziła się na modlitwie podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w Bazylice Watykańskiej.  Alicja Maria Michalina od Apokalipsy z III Zakonu św. Franciszka, przebywająca czasowo we Włoszech usłyszała 2 III 2011r od św. Jana Pawła II następujące słowa:

"Szukam ludzi, którzy by zakładali Domy Modlitwy mojego imienia, przynajmniej 100 Domów na diecezję".

Św. JPII podał  bardzo prostą, dostosowaną do wszystkich regułę Domów Modlitwy. Modlimy się 3 razy każdego  miesiąca w dniach rocznicowych: 2, 16, 22,   związanych z Jego pontyfikatem. 

 

Oto stały program modlitewny podany przez św. JPII:

Litania Loretańska do NMP
Litania do św. Józefa

Różaniec -1 dziesiątek lub więcej
       Te Deum- Ciebie Boga wysławiamy.

 

Jeśli przynajmniej 1 osoba w rodzinie modli się według tego wzoru przez wstawiennictwo św. JPII, jej dom staje się "Domem Modlitwy św. JPII".  Praktycznie, każda osoba świecka czy duchowna/ jej dom- rodzina/ może stać się "DM św. JPII" i rozwijać bez wielkiego rozgłosu to Boże, internetowe duchowe zadanie, na które czeka Bóg. Święty Papież podał bardzo krótki program, który może być realizowany przez zaawansowanych w modlitwie jak i przez tych, dla których odmówienie tych kilku modlitw w danych dniach  może być dużym wyzwaniem.

 

 Słowa o "Domach Modlitwy św. JPII" z orędzi Alicji M.M. od Apokalipsy

 W Starym Testamencie miejscem rozmowy Mojżesza z Bogiem była "Tenda zielona" ustawiona poza obozem. „Ile razy Mojżesz wszedł do namiotu, zstępował słup obłoku i stawał u wejścia do namiotu i wtedy Pan rozmawiał z Mojżeszem" (…). (Wj 33, 7-11). Domy Modlitwy św. Jana Pawła II mają według proroctw spełniać funkcję współczesnych  "Tend", gdy fundamentalny Kościół zejdzie do podziemi i będzie w ucisku.

21-22X  2018r. Domy Modlitwy św. JPII i innych świętych -"Dom schronienia na czas wojny i pożogi, prześladowania kapłanów, którzy nie ulegną heretyckim zmianom interpretacji OFIARY MSZY ŚWIĘTEJ I NIE BĘDĄ UWIELBIAĆ „OHYDY  SPUSTOSZENIA”, o której mówią proroctwa, księga Daniela i Apokalipsa, jak również współcześni prorocy konsekrowani i świeccy- 3,5 roku wielkiego ucisku"....

"Kto wytrwa i zachowa wiarę ojców naszych? I jest wiele miejsc i „Domów Modlitwy imieniem św. Jana Pawła II i innych świętych, a także kościołów, które na rozkaz Królowej Polski i Aniołów- tak dziecko Aniołowie przygotowali i oznaczyli te miejsca, gdzie chwała Pańska będzie oddawana wg reguły jaką Mój Syn ustanowił podczas Ostatniej Wieczerzy. Kościół Chrystusowy przetrwa w małej trzódce i dobrych pasterzach, których Bóg Ojciec Wszechmogący naznaczył. I tak się stanie. Amen. Amen. Amen"...

/3XI2018/ I do wszystkich to mówię, co trwają na modlitwie w grupach modlitewnych. W rodzinie to trzeba kontynuować, bo ostoją się tylko te twierdze - Domy Modlitwy, gdy to " OSTRZEŻENIE” nastąpi, a stanie się to wkrótce....

25III2019 Też będziecie ukryci w grotach - Domach Modlitwy, gdy antychryst będzie szalał w Moim Kościele.

22IV2019 Zachować należy ciszę serca, modlić się trwać w dziękczynieniu, bo kara musi nastąpić. BĘDZIE NOWA ZIEMIA I NOWE NIEBO. I tak się stanie....Polecam opublikować na blogu „DM św. JPII”i Faceoboku....

Maryja:Tak te „Domy Modlitwy św. Jana Pawła II” dałam wam z miłości do dzieci moich wybranych. Trwajcie więc w pokoju, módlcie się uwielbiając tron Boga Najwyższego, Ojca Syna i Ducha Świętego przez Moje Niepokalane Serce i przeczyste Serce Świętego Józefa.

25VI 2019 

Trwajcie więc w cichości łaski Bożej, wy wybrani Apostołowie tych  czasów, przygotujcie się do zejścia do sprawowania Eucharystii w podziemiach - miejscach schronienia; w Domach Modlitwy św. Jana Pawła II, św. Józefa Szarbela, św. Maksymiliana i innych świętych, w grotach, gdzie was zaprowadzą aniołowie - wasi przewodnicy duchowi, oraz zabrania do Mojego Królestwa dzieci moich już w ciele uwielbionym jak będzie wola Boża w tym.

LINK DO ZAPISU http://domymodlitwyjp2.pl/zgloszenie-elektroniczne

Zapraszamy również na stronę DomModlitwyjp2.pl gdzie można między innymi podpisać petycję o pełną i właściwą Intronizację Chrystusa Króla na Króla Polski. Gorąco zapraszam do podpisania tej petycji, co również uczyniłem.

Inni czytali również